herkules napisał(a):

czyli tylko jeden układ wynikow degraduje dziś Cracovie?
Cudowne wygrane Polonii Bytom z Lechem i Arki z Legią - wg mnie bardzo możliwe plus wygrana Jagi
|
Wygrana Bytomia nie jest potrzebna.
Wystarczy zwycięstwo Arki i remis Cracovii, albo nawet remis Arki i porażka Cracovii.