Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13324
Stary 25.05.2011, 16:54
herkules napisał(a):Wyświetl post
czyli tylko jeden układ wynikow degraduje dziś Cracovie?

Cudowne wygrane Polonii Bytom z Lechem i Arki z Legią - wg mnie bardzo możliwe plus wygrana Jagi
Wygrana Bytomia nie jest potrzebna.
Wystarczy zwycięstwo Arki i remis Cracovii, albo nawet remis Arki i porażka Cracovii.
Odpowiedz cytując