Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13323
Stary 25.05.2011, 16:53
Lech gra o nic, Legia o nic więc żaden cud. Jaga będzie miała wg mnie wyjątkowo łatwa przeprawę. Jak ktoś się spina tak jak Pasy na jeden mecz to zazwyczaj się spala w przedbiegach.
Odpowiedz cytując