Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13320
Stary 25.05.2011, 16:32
AYALA. Powiedziane już było, że nie ma zostawania drużyn z miejsc spadkowych w Ekstraklasie. Oczywiście zawsze istnieje szansa, że zmienią regulamin w trakcie gry
Odpowiedz cytując