Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rabi86
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2006
Skąd: Red Prądnik

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13318
Stary 25.05.2011, 16:28
A ja się cieszę, że sprawa mistrzostwa jest już rozstrzygnięta. Nigdy nie lubiłem tych ostatnich kolejek rozgrywanych o tej samej porze. Mając w pamięci to co wydarzyło się rok temu z wielką przyjemnością rozsiądę się w fotelu i obejrzę na spokoju jakiś mecz. Niech się inni martwią.
Odpowiedz cytując