|
A ja się cieszę, że sprawa mistrzostwa jest już rozstrzygnięta. Nigdy nie lubiłem tych ostatnich kolejek rozgrywanych o tej samej porze. Mając w pamięci to co wydarzyło się rok temu z wielką przyjemnością rozsiądę się w fotelu i obejrzę na spokoju jakiś mecz. Niech się inni martwią.
|