ŁukaszTS napisał(a):

|
A nie wiecie kiedy można spodziewać się koszulek wydawanych przez SKWK? Zapewne będą tańsze.
|
Pojawiły sie tańsze zamienniki... wygladaja tak samo jak orginaly nie maja ofc znaczka adidas herb Wisły jest troche większy i w miejscu gdzie na orginalnej jest liczba 13 widnieje rok 2011 cena 40zl
