Wyświetl pojedynczy post
Mila
Banita
 
Od: 09.2010
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#276
Stary 25.05.2011, 16:27
ŁukaszTS napisał(a):Wyświetl post
A nie wiecie kiedy można spodziewać się koszulek wydawanych przez SKWK? Zapewne będą tańsze.
Pojawiły sie tańsze zamienniki... wygladaja tak samo jak orginaly nie maja ofc znaczka adidas herb Wisły jest troche większy i w miejscu gdzie na orginalnej jest liczba 13 widnieje rok 2011 cena 40zl
Odpowiedz cytując