Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13316
Stary 25.05.2011, 16:21
Sliver12 napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie. Jaga musi dzisiaj wygrać. Minimum remisik
Nic to nie da. Wg mnie to odkupią miejsce w Ekstraklasie od ŁKS. Tamci nie mają dosłownie ani piłkarzy, ani kasy, ani stadionu. Sprzedadza więc miejsce, żeby zgarnąc chociaż na długi.
Odpowiedz cytując