Sliver12 napisał(a):

|
Dokładnie. Jaga musi dzisiaj wygrać. Minimum remisik
|
Nic to nie da. Wg mnie to odkupią miejsce w Ekstraklasie od ŁKS. Tamci nie mają dosłownie ani piłkarzy, ani kasy, ani stadionu. Sprzedadza więc miejsce, żeby zgarnąc chociaż na długi.