TOMEK 11 napisał(a):

|
Pareiko i Jaliens to nie za darmo?
|
ja tylko pisałem o obrońcach a z tego co sie orientuje to Jaliens był za free.Przynajmniej wg. transfermarkt.de.
Prowizja dla menagera to była przy transferze Marcelo jak pamiętam i było to kilkadziesiąt tysięcy €.Santos potem zdaje sie jakieś roszczenia zgłaszał do Nas o niego ale to już dawne dzieje.