Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44981
Stary 25.05.2011, 15:42
TOMEK 11 napisał(a):Wyświetl post
Pareiko i Jaliens to nie za darmo?
ja tylko pisałem o obrońcach a z tego co sie orientuje to Jaliens był za free.Przynajmniej wg. transfermarkt.de.

Prowizja dla menagera to była przy transferze Marcelo jak pamiętam i było to kilkadziesiąt tysięcy €.Santos potem zdaje sie jakieś roszczenia zgłaszał do Nas o niego ale to już dawne dzieje.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 25.05.2011 o godz. 15:44.
Odpowiedz cytując