Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9443
Stary 25.05.2011, 15:13
skoro Weiss jeszcze nie jest trenerem Legii to może warto sie pospieszyc i sprowadzic Jeża z Górnika ? Siwakowa nie zatrzymamy a Jirsak i Garguła są w słabej formie i pewnie też odejdą.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 25.05.2011 o godz. 15:18.
Odpowiedz cytując