Wyświetl pojedynczy post
Plastman
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3794
Stary 25.05.2011, 15:08
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Mysle ze nam samym ten protest moze sie najbardziej przysluzyc - mysle tu o kibicach Wisły. Taki protest pokaze nam samym czy jestesmy (mam nadzieje) jedna grupa, ze potrafimy sie zjednoczyc i razem walczyc o wspolna sprawe. Wiele osob nie docenia opraw czy dopingu- twierdze tak poniewaz jesli chodzi o oprawy to zbiorki mamy zalosne, jesli chodiz o doping to zyje tylko G2/3/4 i to nie cale. Moze to usiwadomi paru osobom ze Wisła to My wszyscy, ze razem tworzymy rodzine i ze wazniejsze od samej pilki (paradoksalnie) jest swieto na trybunach. Oby nas ta trudna chwila umocnila i obysmy z niej wyszli silniejsi bo obecnie to u nas z ta sila jest totalna porazka


Juz to widze, "przepraszam czy moze przyszedlby pan ogladac wraz z rodzina za jedyne 100-200 zł mecz polskiej ekstraklasy gdzie mozna zobaczyc jak sie pilkarze kopia po czolach?"
-"yyy a kto gra?"
-"Wisła z Górnikiem Zabrze"
-"to nie, ale przyjde na Wisla-Legia"
Równie dobrze mógłbym napisać, że Canal plus zatrudni faceta, który będzie grał na pianinie, żeby był podkład dźwiękowy bo kibice nie spiewają i w związku z tym reklamodawcy uciekają ze stadionów. Wynoszą tuż przed meczem banery reklamowe, bo tej ciszy to się już nie da wytrzymać.


Widzę, że niektórzy wierzą w tę formę protestu. OK. Ja uważam, że jest nietrafiona. Mimo wszystko, szczerze życzę powodzenia.
Ostatnio edytowane przez Plastman : 25.05.2011 o godz. 15:11.
Odpowiedz cytując