Temat
:
Motoryzacja/Samochody/Spalanie
Wyświetl pojedynczy post
L U Z N Y
Senior Member
Od: 04.2003
Skąd: z mojego pokoju....
Offline
#
1064
25.05.2011, 15:04
Witam, mogę prosić jakieś opinie o Renault Megane 2005 r., 1461 cm3, 86 KM oraz opcji 2004 r 1870 cm3 120 KM?
Z góry wielkie dzięki za pomoc
Ostatnio edytowane przez L U Z N Y : 25.05.2011 o godz. 16:34.
L U Z N Y
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do L U Z N Y
Znajdź inne posty napisane przez L U Z N Y