crazykaro napisał(a):

No wrzeszczeć ci jeszcze nie bronią i zakazu za to nie dostaniesz... chyba że mówisz o proteście. Ludzie na trybunach jest cicho bo jest protest wiec nie narzekajcie że jest cicho skoro sami protestować chcecie
Widzę że do niektórych dociera że protest w takiej formie jest bez sensu. Człowiek nie po to płaci kilka dych za mecz żeby siedzieć cicho na trybunach. Mi to przypomina trochę masochizm. Kupić bilet żeby siedzieć cicho bo należałoby zaprotestować pomimo że się nie chce. A tak na prawdę osoby do których ten protest jest skierowany mają to wszystko w d...
|
A zamiast rac na fete proponuje zabrać ze sobą bambusową pochodnie, w cenie za sztuke 8 zł. Poważnie się nad tym zastanawiam

Do czego to doszło...