Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#317
Stary 25.05.2011, 14:54
FajQ napisał(a):Wyświetl post
Spotkała mnie dziś kontrola.Ja wyluzowany wiedząc że bilet ważny daje kanarowi KKM legitymacje a ten mi mówi że mandat gdyż jestem studentem i nie przysługuje mi ten bilet który mam.Jak się okazało szkolny. Sprawdzają mnie kanary średnio co miesiąc bilet zawsze był w porządku a dziś nagle się okazuje że nie mogę na nim jeżdzić i mi wlepił 100.Da się z tym fantem coś zrobić ?Jakieś szanse na odwołanie ?

Ja bym się odwołał. Wszak płacisz za ten bilet więcej, niż za studencki, co innego gdybyś był uczniem liceum, a jeździł na studenckim.
Zresztą ostatnio miałem taką sytuację, że chciałem kupić u kierowcy bilet studencki, a ten mi powiedział, że nie ma, ale że może mi sprzedać 'szkolny'. Na pytanie, czy taki może być i czy nic mi za to nie grozi powiedział, że nie, bo przecież też jest ulgowy, a nawet droższy niż studencki.

Ostatecznie nie kupiłem, bo się doszukałem w portfelu studenckiego
Odpowiedz cytując