Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#316
Stary 25.05.2011, 14:54
Taa...najlepiej to z honorem przyjąć mandat. I nie zasłaniać się, ani udawać obcokrajowca...nie dość że korzysta z komunikacji miejskiej, chce żeby było szybko, czysto, ładnie, a nawet 2,50 za bilet nie chce się zapłacić...nie rozumiem tego...
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując