Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
simao4
Junior Member
Od: 04.2011
Skąd: KLI
Offline
#
22041
25.05.2011, 14:39
ja mam samsunga B5702 i jestem bardzo zadowolony
kolega ma samsunga D880 i tez nie narzeka. szybko się przełącza z karty na kartę za pomocą jednego przycisku.
simao4
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do simao4
Znajdź inne posty napisane przez simao4