|
PANOWIE I PANIE, BYŁEM O 12.00 ZAWIEŚĆ KOLEGE, stał godzine w kolejce, JUTRO niema szans na bilety, dziś pójdzie resztka (to co zostało z wczoraj). INFO10000000000000% PEWNE (prosto z R22) ! Pozdrowienia Wiślacka Brać
Ostatnio edytowane przez Semper Fidelis 1985 : 25.05.2011 o godz. 14:42.
|