Wyświetl pojedynczy post
sportnh
Senior Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Prądnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3512
Stary 25.05.2011, 14:23
mitmichael wielkie dzieki

mam nadzieje ze faktycznie tam dadza a moje zdziwienie jest dlatego poniewaz czytalem ze tylko ktos tam ma prawa do tego meczu (nie c+ jak zwykle) wiec myslalem ze nigdzie nie bedzie to pokazywane w necie..
Odpowiedz cytując