|
@lodecki
Rożne rzeczy płyną np. takie że;
1. ...nie mamy obrońców ani napastników
2. ...wywalano w sroc kasy za wypożyczenie szrotu typu Rios czy Boukhari
3. ...wywalono w sroc kasy na definitywne transfery takich gwiazd jak Jovanić czy Bunoza
4. ...żałosne są płacze osób których nie przekonuje wykupienie najlepszego obrońcy Wisły za 500-600 tys. euro w świetle ww.faktów.
God save the Queen
Long live the Queen
|