Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
88seba88
Banita
Od: 01.2011
Offline
#
3508
25.05.2011, 13:01
Dlaczego Canal Plus nie pokaże w poniedziałek o 20.00 gali Ekstraklasy
przecież to on razem z ekstraklasą to organizują, wiem że będzie na orange sport a sprawdzalem w program tv canal plus i nie ma niestety
88seba88
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez 88seba88