Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
soku
Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13310
Stary 25.05.2011, 12:48
Te drużyny. które zagrają w pucharach muszą mieć oczywiście szeroką kadrę bo jak nie to będą cieniować albo w lidze albo w pucharach. Może znowu być tak, że te drużyny które nie będą grały w pucharach będą walczyć o mistrza jesieni.
Odpowiedz cytując