Wyświetl pojedynczy post
wiktorpiekarski
Banita
 
Od: 01.2011
Skąd: MagicznyKraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44970
Stary 25.05.2011, 12:46
vote-for-mikey napisał(a):Wyświetl post
A, czyli uważasz, że Cikos, Burliga, Branco, Paljić i Kowalski powinni grać w pierwszym składzie? Zawodnicy którzy nie radzą sobie w Polsce, mają poradzić sobie w Europie? Użyłem słowa demontaż nawiązując do cytowanego postu, moim zdaniem będzie po prostu zmiana.
Widzisz jaki słabiak jestes wymieniasz rezerwowych twierdzac ze chce ich w skladzie dziecko mamy CHAVEZA JALIENSA CIKOSA zamieniamy tylko lewego obronce i mamy dobry blok CIKOS prezentuje sie dobrze rozegral sie w lidze i w pucharze pokaze sie z dobrej strony wiec nie wymieniaj mi tu kowalskiego branko burligi bo to na rezerwe sie nie nadaje.Nie gadam juz z toba bo mnie denerwujesz
Odpowiedz cytując