vote-for-mikey napisał(a):

|
A, czyli uważasz, że Cikos, Burliga, Branco, Paljić i Kowalski powinni grać w pierwszym składzie? Zawodnicy którzy nie radzą sobie w Polsce, mają poradzić sobie w Europie? Użyłem słowa demontaż nawiązując do cytowanego postu, moim zdaniem będzie po prostu zmiana.
|
Widzisz jaki słabiak jestes wymieniasz rezerwowych twierdzac ze chce ich w skladzie dziecko mamy CHAVEZA JALIENSA CIKOSA zamieniamy tylko lewego obronce i mamy dobry blok CIKOS prezentuje sie dobrze rozegral sie w lidze i w pucharze pokaze sie z dobrej strony wiec nie wymieniaj mi tu kowalskiego branko burligi bo to na rezerwe sie nie nadaje.Nie gadam juz z toba bo mnie denerwujesz