TOMEK 11 napisał(a):

|
stawiasz wysoki poziom pojedynczych nowych elementów niżej niż zgranych słabiaków ?
|
Czytaj uwaznie co napisze zebys zrozumial jezeli mamy klopot dac 600 tysi za CHAVEZA to myslisz ze stac nas aby wymienic cala obrone na graczy prezentujacych wysoki poziom? nawet jak dwoch uda sie pozyskac bez odstepnego to za innych trzeba zaplacic.Kolejny punkt myslisz ze przyjdzie czterech obroncow i beda wymiatac? myslisz ze nie potrzeba im zgrania? gdyby to bylo takie proste to MC wygralby lige europy a Real zdobyl mistrza hiszpani w tym roku a widac kiedy sie rozkrecili dopiero to samo z nami bylo cala runde prawie zgranie bylo .nie ma szans na wymiane calej obrony w tym sezonie BASALAJ NIE JEST DEBILEM MYSLI W PRZECIWIENSTWIE DO INNYCH.