|
rozumiem ze mamy lyknac kazda cene jaka podyktuje sie za Osmana i Erika bo obrona jest juz zgrana ? no to spoko, faktycznie nie mamy wyjscia i musimy ich wykupic. Tak wogole to zgranie naszej lini defensywnej jest conajmniej watpliwe na moj gust, o czym swiadcza nierzadkie nieudane pulapki ofsajdowe, gubienie w kryciu przy wrzutkach w nasze pole karne itd. W.g. mnie obronca klasy Osmana a nawet lepszej jest spokojnie do wyciagniecia za mniej niz wymieniane tu 600K ojro. Wszak to w sumie najtansza pozycja chyba jest, nei wymaga jakiejs wirtuozerii technicznej itd. Doswiadczeni obroncy maja przeciez wyuczone jakies podstawowe schematy "dogadywania sie" pozostalymi z obrony i podejrzewam ze sa one universalne, powszechne w kazdym klubie, takie jak trzymanie lini spalonego, przejmowanie rywala itd. gosc sie nie uczy od nowa takich rzeczy. cos tam chyba umie z taktyki procz wslizgow i przepychania sie itd.
Pozatym, mamy w obwodzie Gordana, ktory w.g. mnie jest lepszy od Q i jak go zastapi w obronie to cale to niby zgranie i tak o kant dupy
|