gdsmk napisał(a):

|
Sprawdzał ktoś, czy da się połączyć liveboxaTP z Sagemem SD albo innym zwykłym dekoderem Cyfry? Obsłuży to, czy nie ma oprogramowania?
|
Liveboxa łączysz z dekderem przez kabel ethernet, a te dekodery o ktorych piszesz raczej takiego wejścia nie mają