Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11347
Stary 25.05.2011, 10:28
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/osm...wiadomosc.html
Cieszę się, że Chavez porusza tę kwestię i ją nagłaśnia. Może niektórym chociaż się co nieco poukłada we łbach! Może swojego posłuchają...

Jako piłkarz Osman ma i zalety i wady (dość widoczne), ale jako człowiekowi nie można mu nic zarzucić. Porządny chłop przełamujący stereotyp piłkarza- pustego gościa z żelem na głowie.
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując