http://sport.onet.pl/pilka-nozna/osm...wiadomosc.html
Cieszę się, że Chavez porusza tę kwestię i ją nagłaśnia. Może niektórym chociaż się co nieco poukłada we łbach! Może
swojego posłuchają...
Jako piłkarz Osman ma i zalety i wady (dość widoczne), ale jako człowiekowi nie można mu nic zarzucić. Porządny chłop przełamujący stereotyp piłkarza- pustego gościa z żelem na głowie.