kornd napisał(a):

|
A gdzie jest ten przeciekający dach? W narożnikach wiadomo że będzie zalewać bo przecież ta banda nieudaczników nie wpadnie na pomysł że można połączyć dach trybun za bramkami z tymi wzdłuż boiska- tak jak np. na stadionie Chelsea- wiadomo dodatkowe koszty a przecież trzeba wydać 18 milionów na system oddymiania.
|
Prosze bardzo już uprzejmie donoszę: sektory E15 i E25 na szerokości 165-170 krzesełka, trzeba siedzieć pod parasolem. Na Cracovi deszcz był trochę mniejszy to strasznie nie było, ale na Górniku to była masakra. To jest środek trybun, nie chodzi o to że zacina albo jakieś miejsce jest słabo osłonięte, to zwyczajne brakoróbstwo!