Wyświetl pojedynczy post
whistar
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Od zawsze KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18586
Stary 25.05.2011, 10:07
kornd napisał(a):Wyświetl post
A gdzie jest ten przeciekający dach? W narożnikach wiadomo że będzie zalewać bo przecież ta banda nieudaczników nie wpadnie na pomysł że można połączyć dach trybun za bramkami z tymi wzdłuż boiska- tak jak np. na stadionie Chelsea- wiadomo dodatkowe koszty a przecież trzeba wydać 18 milionów na system oddymiania.
Prosze bardzo już uprzejmie donoszę: sektory E15 i E25 na szerokości 165-170 krzesełka, trzeba siedzieć pod parasolem. Na Cracovi deszcz był trochę mniejszy to strasznie nie było, ale na Górniku to była masakra. To jest środek trybun, nie chodzi o to że zacina albo jakieś miejsce jest słabo osłonięte, to zwyczajne brakoróbstwo!
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez whistar : 25.05.2011 o godz. 10:08.
To nie tak, że nie wiem
To nie tak, że nie umiem
To nie tak, że nie pamiętam

Po prostu mi się k.... NIE CHCE !!!
Odpowiedz cytując