Wyświetl pojedynczy post
stawski
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków/Brzesko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18584
Stary 25.05.2011, 09:58
@ch Akurat siedziałem tam gdzie zaznaczyłeś na E21 w czasie derbów, i było zupełnie sucho. Lało na narożnik. Nie wiem jak z derugiej strony. E21 przeszedłem całe w czasie przerwy i nigdzie nie było mokro.
Odpowiedz cytując