|
Wybacz wolfy, ale wolę wierzyć swojej intuicji niż osobie, która drużynie, która na 3 kolejki przed końcem zapewniła sobie mistrzostwo, zapowiadała maksymalnie walkę o środek tabeli, a każdego, kto uważał inaczej, wyśmiewał. Wiem, wiem, zaraz napiszesz, jaka to słaba liga, jak to wszyscy oddawali Wiśle punkty. Pozwól jednak innym mieć inne zdanie, niż Twoje.
|