Wyświetl pojedynczy post
Coolpick
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4000
Stary 25.05.2011, 01:05
Wybacz wolfy, ale wolę wierzyć swojej intuicji niż osobie, która drużynie, która na 3 kolejki przed końcem zapewniła sobie mistrzostwo, zapowiadała maksymalnie walkę o środek tabeli, a każdego, kto uważał inaczej, wyśmiewał. Wiem, wiem, zaraz napiszesz, jaka to słaba liga, jak to wszyscy oddawali Wiśle punkty. Pozwól jednak innym mieć inne zdanie, niż Twoje.
Odpowiedz cytując