szprotson napisał(a):

|
Ogryzek, miał oferte z Piasta ale przeciez to piłkarz, wiec ambitnie miał szanse powalczyć przez rok o ten plac w Wiśle, niestety za wysokie progi.
|
OK, ale to nie jego wina. Nie jest też jego winą, że zrobiliśmy wyprzedaż całej linii obrony. Jak na ligowe warunki jest średnim stoperem. Tak,
średnim.
Chavez jest denny, a w lidze przecież najlepszy. Analny Manuel jest w czołówce, podobnie jak Choto z jedną nogą. Kogo my oszukujemy?