Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#657
Stary 25.05.2011, 00:49
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Ogryzek, miał oferte z Piasta ale przeciez to piłkarz, wiec ambitnie miał szanse powalczyć przez rok o ten plac w Wiśle, niestety za wysokie progi.
OK, ale to nie jego wina. Nie jest też jego winą, że zrobiliśmy wyprzedaż całej linii obrony. Jak na ligowe warunki jest średnim stoperem. Tak, średnim.
Chavez jest denny, a w lidze przecież najlepszy. Analny Manuel jest w czołówce, podobnie jak Choto z jedną nogą. Kogo my oszukujemy?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 25.05.2011 o godz. 00:51.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując