|
Dlaczego Lechia w Tabeli jest przed Slaskiem? Przeciez u nas jest tak, ze jesli trzy druzyny maja taka sama ilosc punktow to licza sie bramki, ktore Slask ma lepsze o 3, a nie mini tabela... Bo jakos nie slyszalem komunikatu jakoby mialo sie to zmienic?
|