Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13306
Stary 25.05.2011, 00:37
Dlaczego Lechia w Tabeli jest przed Slaskiem? Przeciez u nas jest tak, ze jesli trzy druzyny maja taka sama ilosc punktow to licza sie bramki, ktore Slask ma lepsze o 3, a nie mini tabela... Bo jakos nie slyszalem komunikatu jakoby mialo sie to zmienic?
Odpowiedz cytując