Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
śródMieściak
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13305
Stary 25.05.2011, 00:18
Tak tylko pytam czy Sergeiowi sie upieklo i nie dostanie juz wyroku od Komisji Ligi ?

Jak juz cos to Lazienkowska powinni znowu zamknac ze wzgledu na niebezpieczenstwo i stosowanie ruskich wulgaryzmow slyszalnych na trybunach
Odpowiedz cytując