Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
śródMieściak
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
13305
25.05.2011, 00:18
Tak tylko pytam czy Sergeiowi sie upieklo i nie dostanie juz wyroku od Komisji Ligi ?
Jak juz cos to Lazienkowska powinni znowu zamknac ze wzgledu na niebezpieczenstwo i stosowanie ruskich wulgaryzmow slyszalnych na trybunach
śródMieściak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do śródMieściak
Znajdź inne posty napisane przez śródMieściak