|
Jeśli nie wykupimy Chaveza to będzie to dla mnie pierwsza totalnie niezrozumiała decyzja Valckxa. Według mnie ten zawodnik jak najbardziej jest warty 600 tys. euro. Mam nadzieję, że to co teraz się dzieje wokół Chaveza to tylko gra medialna i do transferu jednak dojdzie. No chyba, że mamy na oku tańszego i dużo lepszego obrońcę ale czy to możliwe?
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|