Wyświetl pojedynczy post
gianbuffon
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9439
Stary 24.05.2011, 23:26
TOMEK 11 napisał(a):Wyświetl post
człowieku o jakiej rewolucji mówisz, Boukhari, Żuraw, Rios, Branco, prawdopodobnie Sivakov nie stanowili żadnej wartości w tej drużynie, nie wnosili nic pozytywnego
Boukhari na jesień grywał. Sivakov na wiosnę zaczynał w pierwszym składzie. Rios, Żurawski to zmiennicy Genkova. Branco zmiennik Cikosa. Może nie grali za dużo, ale to dzięki temu, że nie mieliśmy dużo kontuzji. Jak oni odejdą, to podstawowa jedenastka nie będzie mieć zmienników. Zresztą my potrzebujemy lepszych zawodników od tych co mamy, szczególnie w defensywie. Odejdzie 7 zawodników, a musi przyjść co najmniej 4-5. I wtedy już będzie mała rewolucja.
Odpowiedz cytując