Wyświetl pojedynczy post
Coolpick
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44948
Stary 24.05.2011, 23:06
Wiecie, co mnie najbardziej śmieszy? Mogę się założyć, że jeślibyśmy np. rok temu podpisali Chaveza za darmo na 5 lat i gdyby teraz przyszła oferta z dajmy na to Dortmundu - 600 k euro za Chaveza, to Ci sami, którzy teraz piszą, że jest warty 200-300 tysięcy euro, wtedy pisaliby, że jak sprzedamy poniżej 1 miliona, to jesteśmy frajerami. Ludzie, to nie jest FM, gdzie pozostałymi zespołami zarządza maszyna i można ją zrobić w przysłowiowego ch**a, każdy chcę wyjść na swoje i nie wiem, czemu was to dziwi.
Odpowiedz cytując