Wyświetl pojedynczy post
Saimoz
Schodowicze'05
 
Od: 11.2002
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3768
Stary 24.05.2011, 22:49
Ja tylko nadmienie, ze kazdy polski polityk, bez znaczenia czy premier czy czarny z PO, ma za soba kogos dzieki komu jest w tej polityce, przeciez Ci politcy to w wiekszosci banda, zgraja ludzi, ktorzy chca sie nachapac, banda marionetek sterowanych przez bogatszych od siebie .... sa baaaardzo podatni na wplyw z zewnatrz, na lobbowanie itp itd ....

Tak jak Staruch jest synonimem wszelkiego kibolskiego zla (mowie tu o mediach) tak dla nas, kiboli jest tym kims Tusk ... tylko ze rzad nie walczy tylko ze Staruchem a my nie walczymy tylko z Tuskiem ....
Odpowiedz cytując