Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
KoJaK
Junior Member
Od: 07.2010
Offline
#
3492
24.05.2011, 22:48
Ale ja mam Antene Satelitarna od TP + liveboxa (neostrade). Sprawdze rano
KoJaK
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KoJaK
Znajdź inne posty napisane przez KoJaK