|
Ale gdyby nie ta cisza, to na meczu Legii z Wisłą mogłoby być o wiele więcej kibiców. Wg mnie trzeba to robić małymi krokami- nie pomoże cisza, wtedy radykalniejsze metody- nieprzychodzenie na mecze. Wtedy szczególnie Waltera i Solorza to zaboli i to bardzo.
edit: a ja jednak wierzę. Spójrz na sytuację Agora (Gówno Prawda) i Legia. Kiedyś szły ramię w ramię, a teraz zarząd klubu coraz częściej krytykuje wybiórczą.
Ostatnio edytowane przez ToTylkoJa : 24.05.2011 o godz. 21:40.
|