Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3761
Stary 24.05.2011, 21:32
Czyli jednak wychodzi na moje - nie cisza a brak kibiców.
W ciszę nie wierzę i nie uwierzę. W brak kasy zdecydowanie tak.

PS W nagły odwrót ITI od PO jakoś mi się nie chce uwierzyć. Raczej takie pseudo-obiektywne artykuły mogą się pojawiać. Ale tu wracamy znów do braku kasy bo szybciej niż PO spadają słupki grupie ITI. Trzeba pewnie zrobić wrażenie bo klient się znudził i się odwraca. Tyle, że to juz chyba temat polityczny. Zresztą w sumie aktualnie to chyba na jedno zaczyna wychodzić ))
Ostatnio edytowane przez rafkur : 24.05.2011 o godz. 21:35.
Odpowiedz cytując