|
Senior Member
Od: 04.2003
Skąd: z mojego pokoju....
Offline
|
|
visa napisał(a): 
czy w PKS-ach są jakieś zniżki ?
Nie pytam o takie dla inwalidów wojennych, niepełnosprawnych etc. Tylko takie co są w mpk-a czy pkp ?
ps. Znacie jakiegoś przewoźnika co jeździ na trasie Kat - Krk przez A4 ?
|
http://www.uni-bus.com.pl/rozklad_jazdy
|
|