River napisał(a):

|
Baszczynski, Zewlakow, Kosowski, Wasilewski, M. Lewandowski, Stasiak (!), Bartczak (!) itp. Czy niektorzy z was nie zdaja sobie sprawy, ze Wisla ma budowac druzyne zdolna do awansu do fazy grupowej LM czy LE a nie druzyne do rozgrywek oldboy'ow...
|
Przeciez nikt nie mowil o Stasiaku (rocznik 1981), a Grzegorz Bartczak to rocznik 1985.
