Wyświetl pojedynczy post
piotrek06
Senior Member
 
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3758
Stary 24.05.2011, 21:17
Cytat:
Lepiej nic nie robić i czekać na łaskawość?Czy lepiej walczyć o swoje?
Różnica polega na tym, że zarząd klubu brak kibiców lub dopingu może zaboleć, premiera nie.
Odpowiedz cytując