|
Moze mi ktos przypomniec kiedy ostatnio sprowadzilismy 19-sto- czy 20-stoletniego gracza, ktory zrobil roznice w naszej druzynie?
Ja sobie przypomne Blaszcza i Uche czyli bardzo znikomy procent. Sciagani takich typow jak propunjesz Tomek 11 nie ma najmniejszego sensu, nic nam nie dadza. Niech bedzie 1 na przyszlosc, ale to max. Mamy tak ogromne braki, ze potrzebujemy zawodnikow na tu i teraz.
|