Wyświetl pojedynczy post
piotrek06
Senior Member
 
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6207
Stary 24.05.2011, 21:03
Wiślacki Barwałd napisał(a):Wyświetl post
Na euro najlepiej wyjechać z Polski. Albo przynajmniej odłączyć telewizor na miesiąc z prądu. Ta cała reprezentacja to kompromitacja, robimy się na szwabów i robimy zbieraninę światową, sztucznie polonizujemy. Dodamy do tego zagrywki PZPN i Smude którego jako trenera w lidze szanuje, jednak pomysł z reprezentacją to był niewypał. Nie rozumie jak na rok przed taką imprezą można jeszcze grzebać przy składzie. Ale gdzie tam! Smuda dalej wykopuje "diamenty"
Różnica miedzy Nami a Niemcami polega na tym, że obcokrajowcy grający w ich reprezentacji mają z Niemcami dużo więcej wspólnego niż praprababkę( np. znają język niemiecki, wychowali sie w Niemczech ).
My naturalizujemy zawodników ponieważ na pozycje na których graja nie mamy nikogo wartościowego.
Niemcy nie mają takiego problemu bo wyszkolili sobie generacje świetnych, młodych piłkarzy, mają jedną z najlepszych lig w europie która jest świetnym zapleczem dla ich reprezentacji( o poziomie naszej ligi nawet nie będę wspominał) i przede wszystkim system szkolenia młodzieży( wspomniał bym o naszym ale go nie mamy)
Ostatnio edytowane przez piotrek06 : 24.05.2011 o godz. 21:14.
Odpowiedz cytując