Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44943
Stary 24.05.2011, 21:02
tak czytam ten watek, patrze jakimi nazwiskami niektorzy z was rzucaja i jestem lekko zaniepokojony wizjami niektorych z was

Baszczynski, Zewlakow, Kosowski, Wasilewski, M. Lewandowski, Stasiak (!), Bartczak (!) itp. Czy niektorzy z was nie zdaja sobie sprawy, ze Wisla ma budowac druzyne zdolna do awansu do fazy grupowej LM czy LE a nie druzyne do rozgrywek oldboy'ow? Skonczcie z takimi nazwiskami. Powroty weteranow do polskiej ligi w ostatnim czasie koncza sie wielka klapa (wyjatek Frankowski) wiec nalezy domniemywac, ze w przypadku pozostalych skonczyloby sie podobnie.
W Wisle jest wystarczajaco wielu doswiadczonych zawodnikow (Pareiko, Jaliens, Sobolewski, Gargula).Nie mowie, ze mamy sciagac tylko 20-latkow ale nie jestem przesadnie za transferami gosci po 30-stce, ktorzy do Wisly mieliby przyjsc tylko dorabiac do emeryturki (bo tak niestety pewnie by to wygladalo). Szukajmy graczy, ktorzy maja ambicje by cos w pilce jeszce wygrac, glodnych zwyciestw, takich, na ktorych 2-3 lata pozniej moznaby zarobic niezly grosz.
Przestanmy z fantazjami typu Baszczynski/Kosowski. Oni juz Wisle na boisku nie pomoga bo sa zwyczajnie z miesiaca na miesiac slabsi. To, ze kiedys byli wiodacymi postaciami Wisly nie znaczy, ze po powrocie tez by tak byl. Przyklad z Zurawskim pokazuje to dosc dobitnie.
Odpowiedz cytując