Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Ciastek1
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
18570
24.05.2011, 20:59
rafal777
napisał(a):
Dokładnie saklak1906, dobrze prawisz. Przecież nie musimy mieć posiłków na mecze el. LM, nawet całą kolejną rundę obejdzie się bez. Niech wydadzą zgodę a Wisła nie będzie tam nic gotować
I tak możemmy przeczekać taką prowizorkę do końca grudnia i wtedy są 3 miesiące przerwy i spokojnie można wszystko skończyć
. Przecież budowa i tak trwa już 7 lat, więc poczekamy. A tymczasem zagramy przy 4 trybunach. Podobno tylko to jest problemem!! Do tej pory się dało i już się nie da? Ktoś tak powiedział
zauważ , że rok temu twierdzono , że przerwa zimowa jesty wystarczająco długa żeby wykończyć cały stadion i co ? i mam koniec maja ..
Ciastek1
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ciastek1
Znajdź inne posty napisane przez Ciastek1