Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18569
Stary 24.05.2011, 20:50
Dokładnie saklak1906, dobrze prawisz. Przecież nie musimy mieć posiłków na mecze el. LM, nawet całą kolejną rundę obejdzie się bez. Niech wydadzą zgodę a Wisła nie będzie tam nic gotować I tak możemmy przeczekać taką prowizorkę do końca grudnia i wtedy są 3 miesiące przerwy i spokojnie można wszystko skończyć. Przecież budowa i tak trwa już 7 lat, więc poczekamy. A tymczasem zagramy przy 4 trybunach. Podobno tylko to jest problemem!! Do tej pory się dało i już się nie da? Ktoś tak powiedział
Odpowiedz cytując