Wyświetl pojedynczy post
gianbuffon
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9435
Stary 24.05.2011, 20:47
Czy Chavez jest wart 600 tys.? Nie jest. Można znaleźć zawodnika z podobnymi umiejętnościami za połowę tej kwoty. Albo za free, ale ponad 30 letnich. Ale tacy na pewno nie zaaklimatyzują się w nowej drużynie w tydzień, więc Chaveza koniecznie trzeba wykupić i dołożyć jeszcze trochę grosza na drugiego stopera.
Chavez, Cikos za kasę z budżetu na 2010/2011. Do tego stoper, boczny obrońca, pomocnik, napastnik = max. 1,5 mln euro.

Grncarov, Dudu, Traore, Sikorski - dobry wariant, ale sądzę, że Stana stać na znalezienie lepszych zawodników.
No i jeszcze jak odejdą Sivakov, Garguła/Jirsak, to + 1 pomocnik. I prawy obrońca. Kurde miało nie być kolejnej rewolucji kadrowej, ale innego wyjścia chyba nie ma. Praktycznie na każdą pozycję potrzeba gracza. Bo jeszcze należy wziąć pod uwagę koniec kontraktu Żurawskiego, Branco, Boukhariego, Riosa, Łobo. Na ławce Bunoza, Jirsak, Garguła, Boguski. Słabo.
Ostatnio edytowane przez gianbuffon : 24.05.2011 o godz. 20:52.
Odpowiedz cytując