Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18568
Stary 24.05.2011, 20:44
iiYama napisał(a):Wyświetl post
[


Bez systemu oddymiania pod trybunami nie można na miejscu gotować posiłków. Wyklucza to użytkowanie trybuny zachodniej, gdzie są loże i miejsca dla VIP-ów. Natomiast pod trybuną wschodnią trzeba wyburzyć istniejące ścianki punktów gastronomicznych, które mają zastąpić bezpieczniejsze - ze względu na ochronę przeciwpożarową - rolety. Do tego na obydwu trybunach musi zostać zainstalowana odpowiednia wentylacja. To prace, które w ZIKiT oszacowano na co najmniej 12 mln zł. To dodatkowe koszty dla miasta, niemal tyle, ile brakuje przykładowo na budowę nowej Hali Wisły.
To jest robione specjalnie zeby Wisle zmusic do podpisania umowy na warunkach miasta.
To jest zwykly szantaz wy nie podpiszecie to nie bedziecie miec stadionu na LM a ze szanse sa wielkie to i presja na Wisle tez.

Teraz na trybunie nie ma systemu oddymiania i mozna grac, za miesiac juz nie akurat na eliminacje LM.

Nie mozna dac warunkowego odbioru i poczekac z inwestycja do zimy?


To jest stadion a nie restauracja i mecz bez kielbasek czy kawki moze byc
Jawny szantaz
,
Odpowiedz cytując