iiYama napisał(a):

[
Bez systemu oddymiania pod trybunami nie można na miejscu gotować posiłków. Wyklucza to użytkowanie trybuny zachodniej, gdzie są loże i miejsca dla VIP-ów. Natomiast pod trybuną wschodnią trzeba wyburzyć istniejące ścianki punktów gastronomicznych, które mają zastąpić bezpieczniejsze - ze względu na ochronę przeciwpożarową - rolety. Do tego na obydwu trybunach musi zostać zainstalowana odpowiednia wentylacja. To prace, które w ZIKiT oszacowano na co najmniej 12 mln zł. To dodatkowe koszty dla miasta, niemal tyle, ile brakuje przykładowo na budowę nowej Hali Wisły.
|
To jest robione specjalnie zeby Wisle zmusic do podpisania umowy na warunkach miasta.
To jest zwykly szantaz wy nie podpiszecie to nie bedziecie miec stadionu na LM a ze szanse sa wielkie to i presja na Wisle tez.
Teraz na trybunie nie ma systemu oddymiania i mozna grac, za miesiac juz nie akurat na eliminacje LM.
Nie mozna dac warunkowego odbioru i poczekac z inwestycja do zimy?
To jest stadion a nie restauracja i mecz bez kielbasek czy kawki moze byc
Jawny szantaz