Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
KoJaK
Junior Member
Od: 07.2010
Offline
#
3488
24.05.2011, 20:43
FraMat Masz programy w telewizorze czy jak? Bo ja nie wiem jak Ty znajdujesz ten program 904
? Ja mam Livebox podpiety kablem ethernet do tunera bodajze.. Jak to sprawdzic te programy?
Edit: A i mam satelite...
Ostatnio edytowane przez KoJaK : 24.05.2011 o godz. 20:47.
KoJaK
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KoJaK
Znajdź inne posty napisane przez KoJaK