|
600 tyś, euro za Chaveza to chyba jednak za dużo.
Za tyle to ja uważam że to powinien być taki nowy Marcello. Tymczasem nasza obrona nie spisywała się aż tak dobrze żeby tyle płacić za tego zawodnika. Tak z 350-400 tyś $ było by w sam raz.
Za 600 000 euro, można mieć ciekawego rozgrywającego lub skrzydłowego. Płacić tyle za obrońce. Gdyby była pewność że sprzedamy go za 2-3 lata za 2-3 miliony euro to jak najbardziej byłby to dobry transfer. Niestety ja się boję że za Chaveza to my dostaniemy w przyszłości z milion euro.
A z polską piłką rzeczywiście jest źle. Mecz Legii z Szachtarem Donieck to była katastrofa. Teraz oglądam Szachtara w Lidze Mistrzów i to też jest katastrofa. To daje odpowiedź, jak daleko wam do poziomu Interu Mediolan czy Bayernu. Ta odległość bardzo mnie martwi -- Leo Beenhakker
|