Wyświetl pojedynczy post
Grzadq
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18566
Stary 24.05.2011, 20:03
"Moi drodzy, po co kłótnie, po co wasze swary głupie, wnet i tak zginiemy w zupie!".

Tu już powinien zainterweniować klub, najwyższy czas moim zdaniem. A Wy (my) ... możemy sobie co najwyżej pisać.
Odpowiedz cytując